Individuální setkání

Individuální školení online marketingu

Ještě jste si nevybrali z mých nabízených školení či online kurzů? Věřím, že některá z nich pro vás mohou být příliš konkrétně zaměřená, a tím pádem i méně atraktivní. Mým cílem je vyjít vstříc co možná nejvíce zájemcům, proto jsem se rozhodl vytvořit vzdělávací školení na míru dle vámi vybraných oblastí zájmu.

Individuální školení online marketingu

Individuální školení může být složeno z níže uvedených témat:

• Ovládněte výkonnostní online marketing
  • Pronikněte do tajů PPC kampaní
  • Jak na zbožové srovnávače
  • Seznámení s Google Analytics

Individuální školení je vhodné pro všechny, kteří vysloveně nepotřebují probírat témata do hloubky, ale jde jim spíš o porozumění vlastnímu byznysu z onlinového hlediska. Proto jsem tady, abych vám na základě svých letitých zkušeností poradil a nasměroval vás. Můžete se spolehnout, že v rámci školení dostanete osvědčené postupy, rady a tipy na míru přímo pro váš e-shop nebo firmu a zároveň vám nebude nikdo vnucovat strategie a nástroje, které si nemůžete dovolit.

Školení probíhá nejčastěji v neformálním prostřední jako je kavárna, ale se setkat se můžeme i při obědě nebo se sejít kdekoli na vámi vybraném místě.

Pokud vás tato moje speciální nabídka zaujala, zamyslete se nad kombinací několika marketingových oblastí. Vytvoříte se tak vlastní školení vycházející z vašich požadavků a preferencí.

Představení vašeho projektu
    První část je věnovaná zejména vám, tedy představení vašeho projektu. V tomto bloku mě budou zajímat podstatné informace o vašem podnikání.
    Vysvětlení základních principů
    Tady se podíváme na byznys obecně. Nastíním vám základní pohled na výkonnostní marketing a rozpočtové řízení kampaní. Zároveň s vámi projdu důležité ukazatele, kterých je potřeba si všímat, ať už vyhodnocujete jakýkoliv marketingový kanál (bounce rate, open rate, konverzní poměr, skladové jednotky v Google Analytics apod.).
    Poradenství
    V třetím bloku se zaměříme na řešení aktuálních témat či problémů, kterými se zabýváte. Vysvětlím vám, jak funguje online marketing nebo vámi vybrané oblasti v rámci vašeho konkrétního projektu.
  • Závěr

Školení s vámi mohu netradičně zakončit třeba u piva:) Můžeme rozebrat jakékoliv téma z oblasti online branže nebo vašeho podnikaní.

Moje neformální individuální školení doporučuji všem manažerům projektů či majitelům firem (CEO), kterým online marketing není úplně cizí, ale mají problém s vyhodnocováním a posouvání výkonu ve svém byznysu. Nutným předpokladem pro toto školení je obrat vašeho e-commerce projektu v hodnotě minimálně 50 000 Kč za měsíc.

• osobní setkání
    max. 2 hod.

Cílem této audioknihy je posílit vaše povědomí o online marketingu. Série podcastů zahrnuje různá témata.