Pokud se rádi vzděláváte, ale nemáte dostatek času na čtení marketingových blogů, tak vám tato audiokniha zajistí přísun tipů a rad z oblasti online marketingu a podnikání na internetu. Máte tak šanci užít si výběr toho nejlepšího z 17 podcastů ve tříminutových sekvencích. Ideální poslech na cesty, při cvičení nebo volnočasových aktivitách.

Audiokniha Jak na online marketing chytře

Cílem této audioknihy je posílit vaše povědomí o online marketingu. Série podcastů zahrnuje různá témata, takže si své znalosti rozšíříte o několik okruhů, které vám mohou pomoci nebo vás inspirovat v rozvoji vašeho online projektu. Audiokniha je rozdělena na tříminutové díly, takže si můžete poslech rozdělit podle potřeby.

• SET
    Set 17 podcastů zahrnuje tato témata
    • E-shop, který vydělává
    • Jak vyhodnocovat práce na SEO
    • Jak vypadá správa PPC kampaní profesionálem?
    • Jak spravovat PPC kampaně svépomocí?
    • CSS programy pro produktové kampaně Google
    • Mýty o zbožových srovnávačích
    • 4 tipy, proč věřit online reklamě
    • Tipy na založení dropshippingového e-shopu
    • Pokles tržeb a důležitost online marketingu v době pandemie
    • Jak se ladí marketing na podzim?
    • Jak dopadla letošní vánoční sezóna?
    • Jak (ne)inzerovat na Facebooku
    • Marketingová agentura jako skvělý parťák
    • Víte, jak správně nastavit Shoptet?
    • Nejlepší platební brány pro váš e-shop
    • Úspěšný marketing pro mobilní aplikace ve stavu zralosti
    • Jak zvýšit průměrnou hodnotu objednávky?
  • Získáte praktické tipy

Poslech audioknihy vám přinese užitečné informace a rady ze široké oblasti podnikání na internetu.

Audiokniha je vhodná pro každého, kdo se rád vzdělává v oblasti online marketingu, ale nezbývá mu dostatek času na čtení.

Co můžete očekávat

• Délka audioknihy