Individuální setkání

Marketingová konzultace PROFI pro e-commerce byznys

Máte svůj online projekt a chcete se posunout kupředu ? Jelikož je e-commerce byznys těžká dřina, nabízím vám marketingovou konzultaci pro profesionály. Ta je vhodná pro onlinisty, kteří se pohybují na trhu již delší dobu a potřebují si rozšířit vědomosti nebo se poradit v důležitých firemních otázkách.

Marketingová konzultace pro e-commerce byznysy

Marketingová konzultace PROFI je vhodná pro všechny manažery či CEO, kteří nepotřebují probírat témata do hloubky, ale jde jim spíš o porozumění vlastnímu byznysu z onlinového hlediska. Proto jsem tady, abych vám na základě svých letitých zkušeností poradil a nasměroval vás. Můžete se spolehnout, že získáte osvědčené postupy, rady a tipy na míru přímo pro váš e-shop nebo firmu a zároveň vám nebude nikdo vnucovat strategie a nástroje, které si nemůžete dovolit.

Konzultace probíhá nejčastěji v neformálním prostřední jako je kavárna, ale setkat se můžeme také třeba při obědě nebo kdekoli na vámi vybraném místě. Kromě toho je možné využít i online hovoru přes počítač.

Představení vašeho projektu
    První část je věnovaná zejména vám, tedy představení vašeho projektu. V tomto bloku mě budou zajímat podstatné informace o vašem podnikání.
    Vysvětlení základních principů
    Tady se podíváme na byznys obecně. Probereme vaše aktuální postupy řízení a vyhodnocování výkonnostního marketingu a rozpočtů.
    Poradenství
    V třetím bloku se zaměříme na řešení aktuálních témat či problémů, kterými se zabýváte. Vysvětlím vám, jak funguje online marketing ve vámi vybrané oblasti a rozebereme případná úskalí v rámci vašeho konkrétního projektu.
  • Závěr

Podíváme se jakékoli téma z oblasti online branže nebo vašeho podnikaní.

Ideálně pro manažery projektů či majitele firem (CEO), kterým online marketing není úplně cizí, ale mají problém s vyhodnocováním a posouváním výkonu ve svém byznysu. Nutným předpokladem je obrat e-commerce projektu v hodnotě 1 milion korun za rok.

• osobní setkání
    max. 2 hod.

Jak probíhá přihlášení na konzultaci

Možná hledáte variantu konzultace
pro začínajícíprojekty na internetu.