Jsem Marek a školím digitální marketing v Brně, osobně u vás nebo kdekoliv online.

Individuální setkání

Marketingová konzultace PROFI pro e-commerce byznys

Máte svůj online projekt a chcete se posunout kupředu ? Jelikož je e-commerce byznys těžká dřina, nabízím vám marketingovou konzultaci pro profesionály. Ta je vhodná pro onlinisty, kteří se pohybují na trhu již delší dobu a potřebují si rozšířit vědomosti nebo se poradit v důležitých firemních otázkách.

Marketingová konzultace pro e-commerce byznysy

Marketingová konzultace PROFI je vhodná pro všechny manažery či CEO, kteří nepotřebují probírat témata do hloubky, ale jde jim spíš o porozumění vlastnímu byznysu z onlinového hlediska. Proto jsem tady, abych vám na základě svých letitých zkušeností poradil a nasměroval vás. Můžete se spolehnout, že získáte osvědčené postupy, rady a tipy na míru přímo pro váš e-shop nebo firmu a zároveň vám nebude nikdo vnucovat strategie a nástroje, které si nemůžete dovolit.

Konzultace probíhá nejčastěji v neformálním prostřední jako je kavárna, ale setkat se můžeme také třeba při obědě nebo kdekoli na vámi vybraném místě. Kromě toho je možné využít i online hovoru přes počítač.

Osnova

 • BLOK 1
  Představení vašeho projektu
  První část je věnovaná zejména vám, tedy představení vašeho projektu. V tomto bloku mě budou zajímat podstatné informace o vašem podnikání.
 • BLOK 2
  Vysvětlení základních principů
  Tady se podíváme na byznys obecně. Probereme vaše aktuální postupy řízení a vyhodnocování výkonnostního marketingu a rozpočtů.
 • BLOK 3
  Poradenství
  V třetím bloku se zaměříme na řešení aktuálních témat či problémů, kterými se zabýváte. Vysvětlím vám, jak funguje online marketing ve vámi vybrané oblasti a rozebereme případná úskalí v rámci vašeho konkrétního projektu.
 • Závěr

  Podíváme se jakékoli téma z oblasti online branže nebo vašeho podnikaní.

Předpoklady

Ideálně pro manažery projektů či majitele firem (CEO), kterým online marketing není úplně cizí, ale mají problém s vyhodnocováním a posouváním výkonu ve svém byznysu. Nutným předpokladem je obrat e-commerce projektu v hodnotě 1 milion korun za rok.

Cena zahrnuje

 • osobní setkání
  max. 2 hod.

Marek Wiener – Lektor

Marek je majitelem brněnské digitální agentury MarkMedia a marketingu se věnuje již od roku 2007. Své největší zkušenosti získal v e-commerce prostředí při práci na slevovém portálu. Aktuálně pomáhá klientům se strategiemi napříč různými online marketingovými kanály. Marek má však na starosti i správu zbožových srovnávačů pro e-shopy jako Gourmet káva, Bohemia Crystal nebo internetové obchody s rozsáhlou strukturou zboží (osvětlení, lékárny, výrobce oken apod.).

Jak probíhá přihlášení na konzultaci

Jak se přihlásit ke školení - Marek Wiener

Možná hledáte variantu konzultace
pro začínajícíprojekty na internetu.

Mohlo by vás také zajímat

 • Jak na e-shop od Shoptetu

  Jak na e-shop od Shoptetu

  Toto školení je obecně přínosné pro každého, kdo chce podnikat v e-commerce nebo si právě u Shoptetu založil e-shop.

  ŠKOLENÍ
 • Králem reklamy na Facebooku

  Králem reklamy na Facebooku

  Školení zahrnuje pokročilé práce v Business Manageru, tedy tvorbu placené inzerce kromě reklamy s cílením na zájmy,...

  ŠKOLENÍ
 • Ladíme produktový marketing

  Ladíme produktový marketing

  Cílem tohoto video kurzu je pochopit produktový marketing a logickou práci s produktovým portfoliem v e-shopu.

  KURZ