Individuální setkání

Byznysová konzultace START pro začínající e-shopy

Přemýšlíte nad podnikáním na internetu? Vím, že pro začínající e-shopaře nemusí být vůbec jednoduché začít s podnikáním na internetu, proto nabízím byznysovou konzultaci právě pro tyto případy. Je tedy vhodná pro online projekty, které se teprve chystají vstoupit do e-commerce prostředí, nebo pro začátečníky, kteří nemají zcela jasno, jak přistoupit k online marketingu.

Byznysová konzultace pro startující e-shopy

Byznysová konzultace START je vhodná pro všechny manažery či CEO, kteří potřebují pochopit základní principy výkonnostního marketingu a získat návod, jak rychle a efektivně dostat svůj e-commerce projekt do světa internetu a kladných čísel. Můžete se spolehnout, dostanete osvědčené postupy, rady a tipy na míru přímo pro váš e-shop nebo firmu a zároveň vám nebude nikdo vnucovat strategie a nástroje, které si nemůžete dovolit.

Konzultace probíhá nejčastěji v neformálním prostřední jako je kavárna, ale setkat se můžeme také třeba při obědě nebo kdekoli na vámi vybraném místě. Kromě toho je možné využít i online hovoru přes počítač.

Představení vašeho projektu
    První část je věnovaná zejména vám, tedy představení vašeho projektu. V tomto bloku mě budou zajímat podstatné informace o vašem podnikání.
    Vysvětlení základních principů
    Tady se podíváme na byznys obecně. Nastíním vám základní pohled na výkonnostní marketing a rozpočtové řízení kampaní.
    Poradenství
    V třetím bloku se zaměříme na řešení aktuálních témat či problémů, kterými se zabýváte. Vysvětlím vám, jak funguje online marketing ve vámi vybrané oblasti.
  • Závěr

Na závěr můžeme rozebrat jakékoliv téma z oblasti online branže nebo vašeho podnikaní.

Byznysové konzultace pro začínající e-shopy doporučuji všem nadšencům do e-commerce a majitelům (CEO) internetových projektů, pro které je online něčím novým. Předpokladem pro tuto konzultaci je vlastnit/spravovat e-shop nebo mít nějakou obecnou představu o tom, s čím na internetu chcete podnikat.

• osobní setkání
    max. 2 hod.

Jak probíhá přihlášení na konzultaci

Možná hledáte pokročilejší variantu
konzultace pro e-commerce byznys.