Více o Digi školení

Moje Digi školení probíhají již čtvrtým rokem a za tuto dobu u mě absolvovalo již několik desítek účastníků. K dalšímu vzdělávání se hlásí zejména začínající podnikatelé nebo novopečení e-shopaři. Najdou se však i zkušení marketéři, kteří mají výborné znalosti v běžném offline retailu, ale nechtějí zůstat pozadu ani v onlinu.

Jak školení probíhají

Školení

Školení, které běžně začíná kolem 9:00 a trvá orientačně 4 hodiny s malými přestávkami. Účastníkům je v prostorách Clubco Vlněna k dispozici občerstvení, Wi-Fi a samozřejmě toalety.

Kurzy

Rádi se vzděláváte sami nebo z pohodlí domova? V mých kurzech aktuálně nabízím ke stažení video kurz nebo výběr toho nejlepšího z mého blogu v audioknize (17 podcastů ve tříminutových sekvencích).

Konzultace

Konzultace probíhá nejčastěji v neformálním prostřední jako je kavárna, ale setkat se můžeme také třeba při obědě nebo kdekoli na vámi vybraném místě. Kromě toho je možné využít i online hovoru přes počítač.

Kde se školí

Moje školení probáhají v Business park Vlněna v prostorách nejmodernějšího coworkingu Clubco Vlněna (ulice Vlněna 5, Brno 602 00).

Vlněna Clubco

Pro cestu do Brna je vhodné využít osobní dopravu. Od příjezdu z D1 se do Business park Vlněna dostane různými exity.

• příjezd z D1 – nejvhodnější sjezd EXIT 196
  • příjezd z I/43 – směr na centrum

Mapa Brna

Po příjezdu do centra doporučuji zaparkovat v nejbližším nákupním centru Galerie Vaňkovka.

Slevy pro zájemce

Pokud to myslíte se svým vzděláváním vážně, budou se vám hodit slevy, které jsem nachystal pro vybrané skupiny účastníků školení. Rád zvýhodním opakované zájemce o moje Digi školení :)

Sleva Výše Poznámka
Zvýhodněná cena Zvýhodněná cena platí vždy na nejbližší termín.
Studentská sleva -10 % Pro držitele studentských průkazů nebo ISIC.
Speciální sleva -21 % Pro seniory a maminky na mateřské.
Absolventská sleva -25 % Pro uchazeče, který již absolvoval jiné naše školení.
Bonusová sleva -50 % Pro druhého uchazeče u školení.

Údaje o provozovateli

MarkMedia s.r.o.