Jsem Marek a školím digitální marketing v Brně, osobně u vás nebo kdekoliv online.

Více o Digi školení

Moje Digi školení probíhají již třetím rokem a za tuto dobu u mě absolvovalo již několik desítek účastníků. K dalšímu vzdělávání se hlásí zejména začínající podnikatelé nebo novopečení e-shopaři. Najdou se však i zkušení marketéři, kteří mají výborné znalosti v běžném offline retailu, ale nechtějí zůstat pozadu ani v onlinu.


Jak školení probíhají

Celodenní školení

Probíhají v Brně v prostorách firmy MarkMedia s.r.o., ulice Běly Pažoutové 1. Školení běžně začíná kolem 9:00 a trvá 4-5 hodin s malými přestávkami. Účastníkům je k dispozici občerstvení, Wi-Fi a samozřejmě toalety. Před budovou lze bez problémů parkovat.

Online kurzy

Váš komfort je pro mě důležitý, proto kurzy (určené začátečníkům) probíhají online, tedy prostřednictvím hovoru po Skypu, kdy s vámi sdílím svou počítačovou plochu. Můžete se tak z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře učit, aniž byste byli rušeni novým prostředím nebo museli někam dojíždět.

Další školení nebo kurzy

Je vhodné spíš pro náročnější klienty, ale také všem, kteří vysloveně nepotřebují probírat marketingová témata do hloubky, ale jde jim spíš o porozumění vlastnímu byznysu z onlinového hlediska. Školení probíhá nejčastěji v neformálním prostřední jako je kavárna, ale setkat se můžeme i při obědě nebo se sejít kdekoli na vámi vybraném místě. Mezi ostatní školení patří i video kurzy, které si můžete prohlédnout kdykoliv z pohodlí domova či vaší firmy.

Kde se školí

Sídlo firmy

Pro cestu do Brna je vhodné využít osobní dopravu. Od příjezdu z D1 se k nám dostanete přes velký městský okruh.

  • příjezd z D1 – sjezd EXIT 190
  • příjezd z I/43 – sjezd na Bystrc

Po napojení na velký městský okruh (VMO) směr Bystrc sjeďte na ulici Kníničská a odtud směr Brno-Komín. U budovy v ulici Běly Pažoutové s názvem „Dům U Džbánu“ se nachází parkoviště. Zaparkovat však lze i na sídlišti, které se nachází v bezprostřední blízkosti budovy.

Mapa Brna

Preferujete-li hromadnou dopravu, doporučuji využít tramvaj č. 1 a vystoupit na zastávce Svratecká. Odtud můžete do kanceláře dojít pěšky (cca 500 metrů, běžnou chůzí do 10 minut).

Slevy pro zájemce

Pokud to myslíte se svým vzděláváním vážně, budou se vám hodit slevy, které jsem nachystal pro vybrané skupiny účastníků školení. Rád zvýhodním opakované zájemce o moje Digi školení :)

Sleva Výše Poznámka
Zvýhodněná cena Zvýhodněná cena platí vždy na nejbližší termín.
Studentská sleva -10 % Pro držitele studentských průkazů nebo ISIC.
Speciální sleva -21 % Pro seniory a maminky na mateřské.
Absolventská sleva -25 % Pro uchazeče, který již absolvoval jiné naše školení.
Bonusová sleva -50 % Pro druhého uchazeče u školení.

Údaje o provozovateli

MarkMedia s.r.o.
Office Dům u Džbánu – Běly Pažoutové 1, Brno 624 00 Brno
IČ: 067 62 409 – spisová značka: C104139 vedená u Krajského soudu v Brně