Školení Shoptet automatizace

Automatizace e-shopu na Shoptetu

Víte, že si práci se Shoptetem můžete ulehčit? Toto pokročilé školení je určené speciálně pro zkušenější uživatele, kteří už mají základní povědomí o této e-shopové platformě, a tedy již umí pracovat s produkty, objednávkami i nastavením.

Rady a tipy pro automatizaci e-shopu od Shoptetu

Automatizace Shoptetu posune váš e-shop na vyšší úroveň – ušetříte hromadu času s úkony, které do dnešního dne děláte „ručně“, aniž byste věděli, že to jde snadněji, rychleji a hlavně automaticky. Školení je navržené tak, aby vám odhalilo různá zákoutí, a to nejen administrace, ale také doplňků, které jsou v rámci automatizace zásadní.

Automatizace Shoptetu

Základní automatizace
    • Práce s objednávkami a daňovými doklady
    • Párování plateb a automatizace stavů objednávek
    • Skladové hospodářství
    • Produktová data o doručení a dostupnosti
    • Automatické párování souvisejících a podobných produktů
    • Automatický import produktů
    • Pravidelná aktualizace dodavatelských feedů
    Marketingové nástroje v Shoptetu
    • Automatizace slevových akcí
    • Pokročilé SEO
    • Hlídací pes
    • Chatboti pro zákaznickou podporu
    Doplňky pro automatizaci
    • Možnost synchronizovat data z více e-shopů
    • Řazení produktů v kategorii dle vlastních kritérií
    • Automatizace objednávek
    • Práce se čtečkou, štítky a větším počtem balíků
    • Monitoring objednávek a práce s pravidly
    • Notifikace pro objednávky či změny na skladě
    • Automatizace práce na skladě (jak hlídat objednávky, které čekají na naskladnění produktů apod.)
    • Jak na více dopravců
    Rady a příklady
    • Praktické ukázky některých doplňků
    • Další možnosti, jak zautomatizovat váš e-shop
  • Certifikát za absolvování školení

Školení je zakončené certifikátem, který vám bude osobně předán.

Pokročilý uživatel Shopetu s tarifem Profi a výše nebo absolvent školení „Jak na e-shop od Shoptetu“. Školení je unikátní v tom, že se během něj probírá přímo váš projekt. Některá nastavení lze tak řešit přímo ve vaší administraci.

• celodenní školení
    4-5 hodin

• malé
    občerstvení