Školení Shoptet

Vzhledem k tomu, že Shoptet využívá jako svoji platformu mnoho mých klientů, tak se nezdráhám říci, že tento systém znám opravdu od A do Z. A proto jsem se rozhodl, že nabídnu školení Shoptet všem, nejen tedy svým klientům, ale i ostatním, kteří hledají pomocnou ruku a průvodce celým systémem.

Rady a tipy jak na e-shop od Shoptetu

Toto školení je obecně přínosné pro každého, kdo chce podnikat v e-commerce nebo si právě u Shoptetu založil e-shop. Doporučuji jej však i provozovatelům elektronických obchodů, kteří nejsou příliš zdatní v onlinu a jeho nástrojích. Shoptet totiž není jen o naklikání produktů do systému, ukrývá totiž v sobě mnohem více funkcí a byla by velká škoda je při podnikání nevyužít.

Orientace v Shoptetu
    • založení účtu
    • rady a tipy, co v Shoptetu (ne)dělat
    • základní nastavení objednávek, skladu, filtrů, parametrů…
    • jak na hromadný import produktů z původního e-shopu
    • vkládání nových produktů
    • podrobnější práce s variantami produktů
    Marketingové nástroje v Shoptetu
    • napojení na online nástroje, zejména na služby Google, Seznam.cz, Facebook apod.
    • pokročilejší práce se zbožovými srovnávači (vlastní XML feedy)
    • seznámení s Google Analytics a dalšími analytickými nástroji
    • pokročilejší řešení pro přihlášení přes Google či Facebook účet
    Pokročilé funkce
    • skladová řešení a účetní programy, EET
    • napojení na platební brány a poštovní služby
    Rady a tipy na závěr
    • co v Shoptetu (ne)dělat
    • nejčastější chyby a problémy
    • checklist základních věcí (před spuštěním e-shopu)
  • Certifikát za absolvování školení

Školení je zakončené certifikátem, který vám bude osobně předán.

E-shop u Shopetu nebo budoucí zákazník Shoptetu. Školení je unikátní v tom, že na školení se řeší přímo váš projekt a můžeme některé věci nastavovat přímo ve vaší administraci.

• celodenní školení
    4-5 hodin

• malé
    občerstvení

• checklist
    ke školení

Jak probíhá přihlášení na školení

Automatizace e-shopu na Shoptetu

Školení je navržené tak, aby vám odhalilo různá zákoutí, a to nejen administrace, ale také doplňků, které jsou v rámci automatizace zásadní.

Marketingová konzultace PROFI

Máte projekt a chcete se posunout kupředu? Jelikož je e-commerce byznys těžká dřina, nabízím vám konzultaci pro profesionály.