Online marketing

Ovládněte výkonnostní online marketing

Rád bych vás pozval na pravidelné školení, které pořádám pro všechny začínající e-shopisty a podnikatele. Vím, že pojem online marketing je hodně rozšířený, ne však každý si dovede v ucelené formě představit, co vše obnáší vytvoření marketingové strategie nebo správné nastavení a vytvoření kontrolních mechanismů.

Základy online marketingu

Toto školení je vhodné zejména pro ty z vás, kteří jste založili e-shop, ale zatím postrádáte zákazníky a jejich objednávky. Nebo se pohybujete v oblasti podnikání, kde může být nastavení online marketingu trochu složitější. Mezi takové obory patří klasické řemeslnické práce, činnost freelancerů, marketing pro blogy, neziskové organizace či regionální firmy. Nejvhodnější je však pro vás e-shopisty, kteří provozujete elektronický obchod na vlastním řešení nebo na systému od renomovaných firem jako je Shoptet, eshop-rychle.cz apod.

Školení vám pomůže rozjet váš úspěch v e-commerce. Během čtyř hodin vám vysvětlím, jak postupovat ve vašem konkrétním případě a jak si vše zorganizovat tak, abyste svůj projekt nebo firmu zvládli vést efektivně i ziskově. Těším se na vaši účast, pro aktuální termíny mě neváhejte kontaktovat.

Úvod do online marketingu
    • vysvětlení základních pojmů
    • seznámení se s primárními marketingovými nástroji
    • doporučení vhodných marketingových kanálů
    • vysvětlení metrik, vyhodnocování a reporting
    Strategie, rozpočty, plánování a vyhodnocování
    • návrh na řešení tvorby marketingové strategie
    • tvorba rozpočtů
    • tvorba mediálního plánování
    • plánování dlouhodobých cílů
    • stanovení KPI pro první měsíce
  • Certifikát za absolvování školení

Školení je zakončené certifikátem, který vám bude osobně předán.

Pracovní pozice marketingový manažer/ka, majitel e-shopu nebo jednotlivci bez znalostí marketingu.

• celodenní školení
    4-5 hodin