PPC reklama

Pronikněte do tajů PPC kampaní

Jste marketingový začátečník a chcete umět PPC? Nebo se snažíte rozjet svůj e-shop, ale nevíte jak dostat lidi do svého obchodu a přimět je k nákupu? Přihlaste se na online kurz o internetové reklamě.

PPC reklama

V rámci tohoto online kurz vám vysvětlím, jak správně nastavit PPC kampaně, remarketingová publika, měření konverzí nebo registrace do e-shopu.

• LEKCE 1
    Orientace v PPC účtech
    • jak a kdy dobíjet kredit
    • propojení reklamních systémů (s Google Analytics či Google Ads)
    • zakládání publik
    • zakládání konverzí pro počítání objednávek
    • nastavení děkovací stránky
  • LEKCE 2
    Základní funkce
    • nastavení počítání konverzí mezi zařízeními z obsahových reklam
    • práce s e-mailovou databází
    • používání nástroje plánovače klíčových slov (vysvětlení pojmů volná, frázová, přesná a vylučující shoda)
  • LEKCE 3
    Nastavení kampaní a reklam
    • založení reklamní kampaní a sestav (seznámení se s vyhledávací a obsahovou sítí)
    • založení klasické kampaně na vyhledávací síť
    • zadávání textových inzerátů a grafických bannerů
    • rozšíření reklam
  • LEKCE 4
    Vyhodnocování a reportování
    • řízení kampaní (vysvětlení rozpočtového a výkonnostního řízení)
    • export dat a vyhodnocování kampaní
    • které části v Google Ads nepřehlédnout
    • vychytávky v Google Ads
    • rady a tipy na závěr
  • Certifikát za absolvování online kurzu

Online kurz je zakončený certifikátem, který vám zašlu na e-mail.

Vlastní projekt, na němž můžete obratem vyzkoušet znalosti nabité z PPC kurzu a investovat do "zkušebního" kreditu.

1 lekce zahrnuje

• online kurz